To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Deco popírá hádku s trenérem

Deco byl ve včerejším zápase Portugalska s Pobřežím slonoviny vystřídán a údajně se pohádal s trenérem Carlosem Queirozem.V dnešním prohlášení to ale popřel.
Playmaker Chelsea kritizoval rozhodnutí trenéra, když nasadil Deca na neobvyklé pravé záloze. Dále nebyl hráč spokojený se střídáním, když ho na hřišti 25 minut před koncem zápasu nahradil Tiago. 

Dnes ale prohlásil, že jeho cílem nebylo kritizovat trenéra a že poznámky odrážejí zklamání z výsledku. „Chci, aby bylo jasné, že jsem nikdy neměl žádný problém s trenérem a nikdy nebylo mým úmyslem zpochybňovat rozhodování Carlose Queiroze. Moje slova byly řečene v zápalu okamžiku, bez sebemenšího uvážení, protože zápas právě skončil a já jsem se cítil hluboce frustrován, že jsem nemohl pomoci týmu. V prvním poločase jsme dobře nehráli. V druhé polovině zápasu bylo více prostoru a byl jsem přesvědčen, že jsem mohl pomoci týmu. Žádný hráč není spokojen, když je vystřídán, a já nejsem výjimkou. Věřil jsem, že jsem mohl týmu pomoci nebo dokonce dát gól, který by rozhodl zápas. Byl jsem zklamaný z toho, že jsem nemohl týmu pomoci. Nikdy jsem nechtěl trenéra urazit ani mu rozkazovat. Ve skupině nás čekají ještě dva zápasy a chceme dosáhnout postup. To je cíl, kterému budu věnovat pozornost,“ prohlásil Deco. 

Portugalsko bude hrát svůj druhý zápas mistrovství světa proti Severní Koreji 21. června.

14:40:00 - 16.06.10 - Haman - Reprezentace - 2398x