MS odstartovali, hráči Chelsea v akci

MS 2010 v Jihoafrické republice byly včera zahájeny. Odstartovali remízovým zápasem mezi JAR a Mexikem, ale v akci se objevily i dva hráči Chelsea.
Fotbalový svátek začíná. Každý se určitě na okamžik, kdy bude letní šampionát zahájen těšil a my to tu máme. Šampionát byl odstartován remízovým zápasem mezi JAR a Mexikem (1:1). Co nás ale určitě více zajímá je zápas Francie vs. Uruguay, ve kterém jste mohli vidět i dvě hvězdy Blues, Nicolase Anelku a Flroenta Maloudu.

Šokující ale bylo, že se Florent Malouda, který hrál v uplynulé sezoně v dresu Chelsea skvěle, neobjevil v základní sestavě manažera Francie. Nicolas Anelka začal zápas hned od začátku. Zápas nebyl příliš zajímavý, oba týmy se snažili hrát opatrně. Na překvapení se ve druhém poločase hnali více do útoku Uruguayci, ale jen do chvíle, kdy byl vyloučen Lodeiro. Pak začali útočit Francouzi. 20. minut před koncem zápasu byl střídán Anelka, když na hřišti propustil místo Henrymu. Florent Malouda se na hřiště dostal v 75. minutě a tahal většinu útoků Francouzů, které se ale bohužel gólem neskončili. Možná může trenér Raymond Domenech litovat, že ho nenasadil od začátku. Ke konci zápasu začali Uruguayci hru kouskovat, až si nakonec zuby nehty uhlídali cennou remízu 0:0.

Dnes je na programu zápas Anglie vs. USA, ve kterém byste měli vidět i naše hvězdy.

10:32:53 - 12.06.10 - Haman - Chelseafc.cz - 3153x