To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Stoch přestupuje do Fenerbahce

Slovenský reprezentant Miňo Stoch definitivně opouští Chelsea. Dnes byl oznámen jeho přestup do Turecka, kde bude oblékat dres Fenerbahce.
V průběhu 48-hodin opouští Chelsea již čtvrtý hráč, Miroslav Stoch. Mladý nadějný Slovák strávil sezónu 2009/2010 na hostování v nizozemském Twente, kde výrazně přispěl k historicky prvnímu zisku titulu. Pak se začalo mluvit o jeho odchodu ze Stamford Bridge, protože neměl jisté místo v základní sestavě a rozhodně chtěl pravidelně hrát. 

Začalo se spekulovat o jeho odchodu do Turecka a dnes byl oznámen jeho odchod do Fenerbahce. Miňo podepsal s 26-násobným mistrem 4-roční smlouvu, finanční detaily přestupu nebyly zveřejněny. „Jsem velmi šťastný, že se tak stalo ještě před MS. Fenerbahce rozhodně patří mezi tureckých gigantů. Jsem velmi rád, že budu moci působit v jednom z nejlepších klubů v Turecku. Dá se říci, že odcházím z velkoklubu do velkoklubu. Jsem velmi rád, nemám co dodat. Manažer mu řekl, že existovalo více nabídek, no já věřím, že jsem si vybral správně, jako před rokem.“

Slovenský záložník odehrál v sezóně 2009/2010 celkem 57 zápasů. V dresu Twente se mu podařilo 12 krát skórovat. 

V jeho dalším působišti mu jménem redakce Chelseafc.cz přeji jen to nejlepší, ať se mu co nejlépe daří.

17:20:25 - 10.06.10 - Haman - Přestupy - 2688x