To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Mikel nebude hrát na MS

Prokletí hráčů Chelsea pokračuje. Nigerijský záložník John Obi Mikel nebude hrát na MS, protože se při jeho zotavování po operaci kolena vyskytly komplikace.
To snad není možné, říkají si reprezentační trenéři, kteří mají v týmu hráče Chelsea. Během sezóny se zranil Essien a ve finále FA Cupu se zranil Ballack. Padlo definitivní rozhodnutí, že tito dva na šampionát nepocestujú. Jakoby toho nebylo dost, během včerejšího přípravného zápasu Pobřeží Slonoviny si Didier Drogba zlomil ruku. Nad jeho startem v Jihoafrické republice tak visí skutečně velký otazník. 

Dnes se však stalo něco neskutečně. Do Londýna dorazila zpráva, že John Obi Mikel definitivně nezasáhne do dějiště MS. Při zotavování kolena, které měl operované, se vyskytly komplikace. 23-letý Nigerijec vynechal poslední zápasy sezóny, no zdálo se, že na šampionát bude připraven. Bohužel tomu tak není. „Mikel nebude hrát na MS, protože jeho koleno není úplně v pořádku a samozřejmě nechceme, aby byla ohrožena jeho kariéra,“ odhalil Emmanuel Attah. 

Mikel bude pravděpodobně nahrazen jedním ze sedmi hráčů, kteří byli před pár dny na soustředění v Anglii.

12:14:00 - 05.06.10 - Haman - Mužstvo - 2252x