To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Čech odmítá Real

Brankář Chelsea Petr Čech odmítá zprávy o tom, že by mohl následovat kroky jeho bývalého manažera Mourinha, tedy přestoupit do Realu. Na Stamford Bridge je šťastný.
José Mourinho se před pár dny stal novým manažerem Realu Madrid. S jeho příchodem by na Santiago Bernabeu mohlo přijít i několik hráčů Chelsea. Frank Lampard a Ashley Cole byli uvedeni jako hlavní cíle Portugalce, no příjezdu Čecha by se také nebránil. Brankář české reprezentace tyto zprávy ale hned odmítl. V Londýně je šťastný a kromě jiného, Casillas je v Realu bezesporu číslem jedna. „Obyčejně říkám" Nikdy neříkej nikdy ", ale v tomto případě to neplatí. Je téměř nemožné, abych přestoupil do Realu. Při takové výměně trenéra jsou spekulace vždy. V této chvíli je to na úrovni velkých pověstí a nemyslím, že je třeba se k tomu vyjadřovat. Spekulace budou vždy a tento transfer nevidím jako reálný. Výměna pozice brankáře je to poslední, co na Santiago Bernabeu potřebují,“ tvrdí Čech. 

Gólman, který přišel do Chelsea v roce 2004 zároveň s Josém, doufá, že se klubu v budoucí sezóně podaří vyhrát Ligu mistrů. „Na Stamford Bridge jsem šťastný. Jediná velká trofej, která nám chybí, je Liga mistrů. A podle mého názoru máme v současnosti dostatečně dobrý tým nato, abychom tuto trofej získali. Pokud jde o moje ambice, jsem spokojený a to je důvod, proč nemám v úmyslu odejít,“ zakončil český reprezentační brankář.

12:44:50 - 02.06.10 - Haman - Mužstvo - 3587x