To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Kalou se obává zápasu s Liverpoolem

Hrdina posledního zápasu Salomon Kalou dnes řekl, že pokud budeme hrát proti Liverpoolu tak, jak jsme hráli proti Tottenhamu, s výhrou se můžeme rozloučit.
Momentálně vedeme v tabulce Premier League jen o bod. Do konce sezóny zbývá odehrát dva zápasy a všichni víme, že si teď nemůžeme dovolit zakopnout. Poslední zápas se Stoke City dopadl výborně, vyhráli jsme 7:0. Střelcem a dá se říci, že i hráčem zápasu byl tehdy Salomon Kalou, který ale ví, že na Anfield Road už to nebude tak snadné. Svých spoluhráčů zároveň varoval, že pokud chtějí vyhrát, nemohou hrát tak, jak na White Hart Lane. „Na Anfield musíme mít hru pod kontrolou. Nemůžeme hráče Liverpoolu nechat hrát, jak to bylo na White Hart Lane. Musíme držet míč a hrát vlastní hru. Nemůžeme čekat na chyby soupeře. V Liverpoolu to bude velmi náročný zápas, ale jsme velmi motivovaní,“ tvrdí Kalou. 

Liverpool bude bez Fernanda Torrese. Je to pro ně sice velká ztráta, Salomon si nemyslí, že to budeme mít v zápase o moc lehčí. „Liverpool je doma silný, i bez Torrese. Je pravda, že pokud by Fernando hrál, bylo by to pro ně plus, ale myslím, že oni jsou doma neskutečně silní a fanoušci je budou táhnout o 200% dopředu,“ pokračoval. 

United čeká zápas se Sunderlandem, který by je mohl potrápit, ale i i přes to si je Kalou jistý, že musíme vyhrát. „Myslím, že musíme vyhrát. Do konce sezóny zůstávají dva zápasy a není jiný způsob, jak vyhrát titul. Doufám, že Manchester v zápase s Sunderlandem nějaký ten bod ztratí. My se však soustředíme na svou hru. Pokud získáme tři body, nemusíme se starat o to, jak dopadne zápas Rudých ďáblů,“ zakončil.

20:58:28 - 28.04.10 - Haman - Mužstvo - 2865x