To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Tiskovka: „Sedm statečných“

Dnešní zápas byl třešničkou na dortu vrcholícího se konce Premier League. Dát sedm gólů Stoke, to je prostě výborné. A to ještě hrajeme s Wiganem!
„Byl bych nejraději, kdyby dvě nebo tři z těchto branek padnou příští týden,“
začal Ancelotti. „To jsem potřeboval říct mým hráčům,“ pokračoval Ital. 

K zisku titulu potřebujeme už „jen“ dvě výhry. Je sice pravda, že by mohli ty tři góly padnout příští týden, no takto nám to dodává více sebevědomí. „Po porážce proti Tottenhamu jsme potřebovali zvítězit. Před zápasem jsme byli trochu pod tlakem, ale od začátku jsme hráli skvěle a podali jsme fantastický výkon. Jsme také velmi rádi, že se nám dosud podařilo dát v Premier League 93 gólů. Lidé tak kromě dobrých výsledků vidí i dobrý fotbal.“

Další skvělou zprávou je, že se do obrany vrátil zpět Ashley Cole. Angličan se vrací zpět po více než dvou měsících. „Po více než dvou měsících předvedl fantastický výkon. Po dobu 90 minut hrál bez problémů. V této fázi sezóny je pro nás jeho návrat velmi důležitý,“ řekl „Carletto“. 

Potřetí v této sezóně jsme dali sedm gólů v jednom zápase. I když Ancelotti říká, že ligu budou rozhodovat body a nikoli góly, například hattrick Kaloua byl skvělý. „Doufám, že proti Liverpoolu budeme hrát stejně dobře, jako jsme hráli dnes. Proti Reds to však bude těžší, protože oni bojují o Ligu mistrů. Bude to velmi důležitý zápas pro oba týmy,“ zakončil.

22:15:35 - 25.04.10 - Haman - Mužstvo - 3786x