To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Informace o zraněních

Michael Essien nezasáhne do víkendového setkání se Stoke City, jak naznačovaly mnohé média. Didier Drogba je zpět plně fit připraven na další zápas. Na dnešním tréninku chyběl i John Obi Mikel.
Didier Drogba se opět zapojil plně do tréninku, i přes jeho přetrvávající problémy. Chyběl však John Obi Mikel, který se v zápase s Tottenhamem zranil. 

Co je však zprávou dne, Michael Essien nezasáhne do následujícího zápasu se Stoke City. Zbývá velkou otázkou, kdy bude schopen naskočit do zápasu a vůbec, zda si ještě v této sezóně kopne do míče. Poslední zápas hrajeme 15. května a to finále FA Cupu s Portsmouthem. Nevypadá to však růžově, při Michaelova rehabilitaci se prý vyskytly komplikace a podle všeho si již v této sezóně do míče nekopne. „Michael Essien nezasáhne do víkendového setkání Premier League na Stamford Bridge,“ řekl mluvčí Chelsea. „Nad jeho návratem visí velký otazník a nevíme, zda v této sezóně ještě stihne naskočit do zápasu,“ zakončil. 

Manažer Chelsea Carlo Ancelotti také neví, zda bude moci Mikel zasáhnout do nedělního setkání. Dnes měl hráč podstoupit vyšetření kotníka a kolena.

21:16:03 - 20.04.10 - Haman - Mužstvo - 3015x