To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Malouda: „V LM fandím Lyonu“

Ofenzivní záložník Chelsea Florent Malouda dnes v rozhovoru řekl, že v Lize mistrů co se semifinále soutěže týká bude fandit Lyonu, který se bude snažit probojovat do vysněného finále přes Bayern Mnichov.
Sice už v Lize mistrů nehrajeme, Francouz na evropskou soutěž nezapomíná a velmi dobře ví, že se do semifinále probojoval jeho bývalý klub Lyon. S tímto klubem se mu podařilo vyhrát 4 francouzské tituly a předtím, než se přestěhoval na Stamford Bridge, se stihl stát fotbalistou roku Ligue 1. 29-letý hráč bude svým bývalým spoluhráčům držet v souboji s Mnichovským titanem palce. „Jsem jejich fanouškům číslo 1. Do Lyonu se často vracím, protože tam mám dům. Jsem rád, že se v Lize mistrů dostali tak daleko. Jsem na nich hrdý.“

Hráči Lyonu byly na podzim loňského roku kritizováni za pokles formy. Nikdo tehdy nepředpokládal, že budou v závěru sezóny bojovat o titul. Dá se říci, že jim prostě lidé nevěřili. „Je to tak trochu pomsta hráčů, když lidé nadávali na generaci, která v Lyonu je. Nikomu nic nedluží. Jsou to oni, v Evropě se otřásly a vedou si skvěle. Dokázali, že jsou schopni i v této sezóně podávat velké výkony,“ zakončil Florent. 

První semifinálový zápas mezi Lyonem a Bayernem je na programu již tuto středu.

18:11:53 - 20.04.10 - Haman - Mužstvo - 2714x