Druhým finalistom Chelsea v FA Cupe Portsmouth

Druhým finalistom FA Cupu sa stáva posledný tím Premier League. Portsmouth postupuje do finále po výhre 0:2 po predĺžení nad Tottenhamom.
Dnes o 17:00 sa na Wembley Stadium odohralo semifinálové stretnutie medzi Tottenhamom a Portsmouthom. V tomto zápase, ktoré malo rozhodnúť o druhom finalistovi Chelsea sa z výhry prekvapujúco radoval posledný tím Premier League, ktorý vyhral 0:2 po predĺžení, gólmi Piquionna v 99. minúte a Boatenga v 117. minúte.

Tottenham 0-2 Portsmouth (po predĺžení)
Góly: 99. Piquionne, 117. Boateng
ŽK: Huddlestone, Palacios, Bassong - Dindane, Boateng
ČK: -
Rozhodca: Wiley
Diváci: 84 602

Náš budúci súper momentálne zažíva veľkú krízu, klub sa momentálne nachádza na chvoste Premier League so 14 bodmi, avšak 9 bodov sa klubu predtým odčítalo, z dôvodu uvalenia konkurzu, keďže je klub momentálne na predaj.

Finále FA Cupu by sa malo odohrať 15. mája na Wembley Stadium. Chelsea má tak veľkú šancu získať titul FA Cupu dvakrát za sebou.

20:27:16 - 11.04.10 - chelsea11 - Chelseafc.cz - 4819x