To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Jsou známi 4 čtvrtfinalisté

V úterý a ve středu byly dohrány některé zápasy osmifinále. Kdo odešel jako vítěz a kdo jako poražený se dozvíte ve článku.
V úterý večer si Arsenal poradil hravě s Portem. Porto přijelo na Emirates Stadium s výhodou vítězství z Porta. Porto vyhrálo doma 2:1 ale na Emirates prohrálo vysoko 5:0 a jejich cesta v Champions League končí, Arsenal jde dál.
Arsenal FC 5:0 FC Porto (1:2)

Další úterní zápas se odehrál v Itálii. Fiorentina hostila Bayern Mnichov. Bayer vyhrál doma 2:1 ale neměl nic jisté. Po velice pěkném zápase sice Fiorentina vyhrála 3:2 ale na postup to nestačilo.
ACF Fiorentina 3:2 Bayern Mnichov (1:2)

Další anglický klub hrál ve středu. Manchester United hostil AC Milán. Manchester měl velkou šanci na postup a to také potvrdil. Na San Siru AC prohrálo 3:2. Na Old Trafford také prohrálo a to vysoko 4:0. Cesta AC Milán v Champions League končí.
Manchester United 4:0 AC Milán (3:2)

Asi nejsledovanější zápas se hrál v Madridu. Real Madrid prohrál v Lyonu 1:0 ale všichni očekávali, že doma zvítězí a postoupí. Nestalo se tak. Hvězdný Real doma pouze remizoval 1:1 a Olympique Lyon postupuje dále.
Real Madrid 1:1 Olympique Lyon (0:1)

Zbývající zápasy:
Chelsea FC  - Inter Milán (1:2)
Sevilla FC  - CSKA Moskva (1:1)
FC Barcelona  - VfB Stuttgart (1:1)
Girondins Bordeaux  - Olympiakos Pireus (1:0)

14:09:54 - 11.03.10 - Kopr - Evropské poháry - 2773x