To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Místo Colea Donovan?Chelsea je údajně připravena nabídnout až 10 milionů liber za Landona Donovana z LA Galaxy, pokud jí v letním přestupním termínu opustí Joe Cole.
Joe Cole ještě stále nepodepsal novou smlouvu, a jelikož mu stávající končí již v létě, přibývají spekulace o jeho možném odchodu. O jeho služby se hlásí Manchester United.

Záložník Chelsea údajně požaduje plat kolem 100 000 liber, což se zdá vedení příliš. A tak už si vyhlédlo potencionální náhradu, osmadvacetiletého záložníka La Galaxy Landona Donovana. Ten okouzlil Carla Ancelottiho na hostování v Evertonu.

Trenér Manchesteru Sir Alex Ferguson obdivuje Colea už od jeho útlého věku. Hráče chtěl získat, ještě když hrál Joe za West Ham. Přestup však zamítl tehdejší kouč kladivářů Harry Redknapp.

Cole utrpěl v lednu 2009 zranění křížových vazů, po jeho návratu v září však trvale nenastupuje. Vedení Chelsea se zdá jeho požadovaný plat příliš vysoký, a tak ho možná nechá odejít, s čímž údajně souhlasí i majitel klubu Roman Abramovič.

Osmadvacetiletý Donovan je na hostování v Evertonu, který chtěl jeho hostování prodloužit. Galaxy však s tímto krokem nesouhlasí a chtějí amerického reprezentanta zpět. Landona tak už asi letos v Premier League hrát neuvidíme.

18:55:29 - 08.03.10 - Vassiczek - Mužstvo - 2705x