To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Alex o zápase se StokeBrazilský obránce Alex, jenž je konečně fit po zranění, by měl zasáhnout do nedělního zápasu se Stoke. Sám se vyjádřil k tomu, jak by mělo jeho mužstvo hrát.
Jelikož se v reprezentačním utkání zranil Ricardo Carvalho, neměl by Alex v sestavě Blues chybět a spolu s ostatními obránci se bude snažit ubránit dlouhá autová vhazování Roryho Delapa a fyzický styl Potters v čele s Ricardem Fullerem.

Alex pokládá styl hry Stoke za velmi vyčerpávající a přiznává, že při příchodu do Chelsea si myslel, že tímto fyzickým stylem hry se bude prezentovat hodně týmů na ostrovech, byl však příjemně překvapen tím, jak týmy Premier league upřednostňují technický styl hry.

"Při příjezdu do Anglie jsem si myslel, že technický styl hry budou používat jen top mužstva jakými jsou Arsenal či Manchester United a ostatní týmy budou používat hlavně dlouhé míče do vápna."

"Po pár zápasech jsem však zjistil, že fyzickým stylem disponují jen dva, tři týmy a ostatní se snaží hrát kombinačně pozemi."

"V Nizozemsku hraje většina týmů podobně jako Stoke či Bolton. Mají vepředu vysoké útočníky a snaží se na ně míče nakopávat. Nemají totiž příliš kvalitních hráčů," domnívá se Alex.

"Potters mají Delapa, který útočníky zásobuje svým autovým vhazováním. První souboj po vhazování se vyhrává velmi těžko, míč však nemá takovou razanci, aby se po teči útočníka dostal přímo do brány, proto musíme vyhrát hlavně druhý souboj po vhazování."

"Fuller je velmi kvalitní hráč, nesmíme mu dát ani trošku prostoru. V posledním zápase jsme dostali 4 góly což je moc a ještě k tomu doma. Musíme se zlepšit, jen tak máme šanci na titul."

19:33:17 - 05.03.10 - Vassiczek - Chelseafc.cz - 3058x