To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Přestupové spekulace, aneb kdo v létě oblékne dres Chelsea?

SHRNUTÍ: S příchodem na Stamford Bridge je spojováno mnoho jmen. Kdo nakonec příjde do Londýna, aby posílil kádr "The Blues"? Ty nejzajímavější adepty najdete v článku.
Chystá se přestupová bomba? Nebo příjde někdo neznámý, nenápadný? Bude to někdo zkušený? Nebo někdo, kdo kádr naopak omladí? Vzhledem k tomu, že se věkový průměr "The Blues" pohybuje kolem třiceti let, což je ve světě fotbalu hodně, měl by to být pravděpodobně někdo, kdo do týmu vnese dravost a drzost v podobě mládí.
         
Sergio Aguero:  Mladý dravý útočník Atletica Madrid. Vycházející hvězda a jedna z velkých nadějí argentinského fotbalu. Sergio je s přestupem do Londýna spojován už dlouho, ale je to s ním jako na houpačce. Sotva se objeví spekulace o tom, že se jedná s klubem z Londýna, okamžitě ji někdo vyvrátí. Jednou on sám řekl, že by mohl nahradit třicátníka Drogbu, kterého má však v úctě a myslí o něm, že je to nejlepší forward na světě. Carlo Ancelotti popřel, že se o Aguera zajímá, ale kdo ví, co se děje v "zákulisí"? Právě Aguero by mohl být jeden z přestupových trháků, Abramovič by ale musel sáhnout hluboko do kapsy.

Datum narození 2.6.1988
Post Útočník
Zápasy/Góly 21/11
Fyzické parametry 172cm /  74 kg
http://www.eurofotbal.cz/res/img/players/717.jpg      


 Marek Hamšík: Slovenský klenot. Mozek zálohy. Přesně někoho takového Chelsea do svých řed potřebuje. Kreativního záložníka, který jednou bude pokračovat po Lampardovi(31), Ballackovi(33), Decovi(32).
Miláček fanoušků italské Neapole byl spojován s CFC už za působení Hiddinka, bohužel vše zůstalo jen u řečí. Kolem Hamšíka krouží všechny velké světové kluby, od Interu Milán přes Manchester United až po Chelsea a je jasné, že dříve nebo později z Neapole odejde. Na Mistrovství světa v JARu ho bude určitě sledovat mnoho pozorovatelů.                                          

Datum narození 27.07.1987  
Post Záložník/AM
Zápasy/Góly 9/2
Fyzické parametry 180 cm / 73 kg
http://www.eurofotbal.cz/res/img/players/1633.jpg


Miloš Krasič: Srbský křídelník. Jedna z největších hvězd ruské ligy. Také o tohoto srbského mladíka se zajímájí všechny velké kluby. Z Premier League jsou to Chelsea, Manchester City a  Arsenal. Z Itálie potom pak Inter i AC Milán a z  Bundes ligy se ozval Bayern. Krasič hraje nyní za CSKA Moskva od roku 2004, kde je jedním z klíčových hráčů. Jeho příchod na Stamford Bridge by nevyvoval příliš velký rozruch, protože je to zatím jméno méně známé, ale rozhodně by oživil hru křídel, kterou Ancelotti rád hraje.

Datum narození 01.11.1984
Post Křídlo/AM
Zápasy/Góly 7/4
Fyzické parametry 185 cm / 76 kg
http://www.eurofotbal.cz/res/img/players/3955.jpg


Luiz Suarez: Po Aguerovi další forward, který se ocitnul v hledáčku Chelsea. Zatím to není hvězdný útočník, ale co není, může být, předpoklady k tomu Luiz určitě má. Stejně jako o Krasiče se i o Suareze zajímají všechny možné kluby ze všech možných lig. On sám by podle jeho slov nejraději hrál v Anglii. Útočník nizozemského Ajaxu je největší talent Uruquaye, který má v budoucnu nahradit Diega Forlána. Byl by jednou z rozumných a relativně levných alternativ.

Datum narození 24.01.1987
Post Útočník
Zápasy/Góly 28/7
Fyzické parametry 181 cm/81 kg
http://www.eurofotbal.cz/res/img/players/6923.jpg


Poznámka: Kolonka "Zápasy/Góly" udává počet zápasů a vstřelených branek v sezoně 2009/2010.

Koho by jste rádi přivítali do Chelsea?
-- výsledky hlasování --

19:13:13 - 05.03.10 - Davous5 - Mužstvo - 7426x