To [name]:
From [name]:
  HTML email

Tlačová konferencia: Spokojný Wilkins

Asistent trénera Ray Wilkins bol po dnešnej výhre nad Cardiffom (4:1) veľmi šťastný. Dôkazom toho sú jeho slová, ktoré „predniesol“ na tlačovej konferencii.
Po prvom polčase bol stav stretnutia 1:1 a opäť to dnes pre nás nevyzeralo ružovo. Hráči sa však cez polčasovú prestávku vzchopili a nakoniec dokázali vyhrať 4:1.
„Vyzeralo to pre nás všelijako, mnohí už možno nadávali, no my sme sa nakoniec dokázali vzchopiť.
Očakávali sme ťažký zápas. Cardiff je z nižšej divízie a tie tímy dokážu vždy prekvapiť. To sa im aj podarilo, dá sa povedať. Výnimočne hrali najmä v prvom polčase, keď nám spôsobili veľa problémov, no našťastie sa nám podarilo vyhrať.“

Chválu od Raya si vyslúžil hlavne Daniel Sturridge, ktorý strelil už svoj štvrtý gól v treťom zápase FA Cupu v tejto sezóne.
„Daniel pracuje veľmi tvrdo a tiež dobré hrá. Má veľký talent a budeme dúfať, že sa bude stále zlepšovať. Za dnešok si však zaslúži pochvalu.
Chceme vyhrať každý zápas a máme šťastie, že máme týchto hráčov, ktorí sú veľmi sebavedomí a vedia, čo chcú.“

Joe Cole šiel v 45. minúte dole z ihriska. Ray Wilkins vysvetlil, že zmena bola taktická, nie vynútená.
„Máme tím v plnej kvalite a manažér môže robiť zmeny, aké uzná za vhodné. Cole išiel dole a prišiel iný hráč. Nič nezvyčajné.
Joe mal dlhú pauzu a chvíľu trvá, kým sa vráti do tip-top formy. Až tá forma príde, nebude s ním žiadny problém.“

Nakoniec sa Ray vyjadril k ihriskám v Anglicku počas zimy.
„Chlapci pracujú veľmi tvrdo a na zlý terén sa nevyhovárajú. Bohužiaľ je v celej krajine veľká zima a musíme s tým žiť.“

17:43:07 - 13.02.10 - drogbinho - Mužstvo - 2649x