To [name]:
From [name]:
  HTML email

Hráči Chelsea na APN

Dvaja hráči Chelsea včera odohrali svoj zápas na APN, kde reprezentovali svoje krajiny. Viac sa dočítate v článku.
Dvaja hráči Chelsea Didier Drogba a Salomon Kalou včera reprezentovali Pobrežie Slonoviny, ktoré včera ako jasný favorit v zápase s Alžírskom prehralo 2:3 po predĺžení a vypadlo z APN. Naopak, Ghana aj napriek absencii zraneného Michaela Essiena dokázala poraziť domácu Angolu tesne 0:1 a postupuje do semifinále APN.

Pobrežie Slonoviny - Alžírsko 2:3 (po predĺžení)
Bol to celkom dobrý zápas. Pobrežie Slonoviny dvakrát viedlo (na 1:0 skóroval Kalou), ale Alžírsko dokázalo stav otočiť a nakoniec vyhralo tesne 2:3. Didier Drogba odohral celý zápas, strelec jedného gólu Salomon Kalou ihrisko opustil v 83. minúte, keď ho striedal Kader Keita, ktorý v 89. minúte krásnou strelou poslal "Slonov" do vedenia, ale ani tento gól nepomohol v postupu do semifinále.

John Obi Mikel dnes o 20:30 SEČ bude reprezentovať Nigériu, ktorá bude čeliť súperom zo Zambie.

14:36:27 - 25.01.10 - chelsea11 - Reprezentace - 4025x