To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Pozápasové hodnocení


Chelsea dnes na hřišti Prestonu vyhrála 2:0 a zajistila si tím postup do další fáze FA Cupu. Hráči podali dobrý výkon, nyní snad jen doufat, aby zranění Bellettiho a Lamparda nebylo vážné.
Hilaro - 7:
Hilário nastoupil do brány místo Petra Čecha a svůj úkol splnil. Neinkasoval gól a předvedl několik dobrých zákroků. Bylo ale poznat, že chílema si nebyl v bráně úplně jistý. Kdyby se Darrenu Carterovi, po nepovedeném vyražení míče Hilária, podařilo stoprocentní šanci proměnit, mohl zápas skončit úplně jinak.

Paulo Ferreira - 7: Ferreira se dnes postavil na pravou stranu obrany. Bosingwa stále není fit a Ivanovič pouze odpočíval. Ferreira ale nepředvedl nijak přesvědčivý výkon. Plno akcí Prestonu bylo zakládáno právě na pravé straně naší obrany a portugalec si s tím mnohdy nedokázal poradit. Jeho centry navíc vůbec nejsou tak dobré, jako ty Ivanoviče. Ferreira byl však blízko vstřelení gólu, tak aspoň za to ho můžeme dnes pochválit.

Alex - 7,5: Tento londýnský 'tank' v zápase předvedl dobrý výkon. V obraně působil sebejistě, i když mu někdy útočníci působili menší problémy. Byl velmi blízko gólu poté, co zahrával volný rohový kop, a i celkově v útoku byl velmi aktivní.

John Terry - 7,5: Terryho bych dnes hodnotil asi stejně jako Alexe. V obraně byl sebejistý, jako vždy, navíc díky jeho odražené hlavičce padl druhý gól. 

Jurij Žirkov - 8: Ruský univerzál předvedl velmi dobrý výkon. Již od úvodních minut byl velmi aktivní směrem dopředu a nebýt rozhodčího, měl by na kontě jednu asistenci.

Michael Ballack - 7,5: Ballack dnes předvedl svůj obvyklý výkon. Nepodařilo se mu vstřelit gól při zahrávání přímého volného kopu, ovšem byl to právě on, kdo vyslal Anelku směrem na bránu, který poté otevřel skóre na 1:0.

Juliano Belletti - (nehodnocen): Belletti dnes neměl moc času se předvést. Již po dvaceti minutách byl střídán za Maloudu, a můžeme jen doufat, že jeho zranění není vážné. Záložníků v tomto období totiž nazbyt nenáme.

Frank Lampard - 7,5: Lampard nepředvedl nijak oslnivý výkon, ale ani špatný. Odehrál si svůj standart, byl tím klasickým mozkem naší zálohy. Stejně jako u Belettiho musíme doufat, že jeho natažený sval nebude nic vážného. 

Deco - 7: Deco do zápasu nevešel přiliš sebejistě. Po pár minutách, respektive po zranění Bellettiho, se přesunul na post defenzivního záložníka, kde si ovšem vedl skvěle. Moc často jsem ho ale neviděl u míče a drobné chyby v jeho hře byly.

Daniel Sturridge - 8: Na to, jak je tento hráč mladý, působí velmi sebevědobmě a na hřišti se pohybuje opravdu skvěle. Sturridge se vracel pro míče a vystřelil pár nebezpěčných střel. Jeho chvíle nakonec přišla ve druhém poločase, kdy zvýšil skóre na 2:0 a udělal za ním tak definitivní tečku. Před tak mladým hráčem opravdu klobouk dolů.

Nicolas Anelka - 8 (hráč zápasu): Anelka dnes otevřel skóre zápasu. Celkově, jeho přinos do hry byl veliký. Anelka se může pyšnit opravdu uctihodným držením míče a dobrou střelou. Skvěle se stahoval pro míč a rozdával dobré přihrávky. Myslím, že Anelka si dnes zaslouží ocenění 'hráč zápasu'.

Střídající hráči

Florent Malouda - 8: Malouda na hřiště naskočil za zraněného Bellettiho a od první chvíle byl aktivní. Říkal si o míč, dobře přihrával a díky jeho rohu padl druhý gól. Zdá se, že se nám francouz dostává do skvělé formy.

Joe Cole - 7,5: Joe Cole při zápase nejspíš myslel na podpis nové smlouvy a chtěl vedení dokázat, že na svůj vysněný plat má. Často střílel a přihrával, proto se jeho snaha musí ocenit. Nijak oslnivý výkon ovšem nepodal.

18:36:07 - 23.01.10 - Mickee - Hodnocení - 2928x