Rezerva: Chelsea 2:0 Wolves

Rezerva Chelsea pod dlhšej dobe vyhrala, včera porazili "béčko" Wolves 2:0.
"Béčko" Chelsea včera porazilo rezervu Wolves, ktoré podľahlo našim mladíkom 2:0. Naši mladíci tak vyhrali po sérii troch nevyhratých zápasov v rade. Rezerva Chelsea sa po tomto zápase nachádza na 3. priečke, päť bodov za momentálnym lídrom, rezervou Aston Villy.

V základnej zostave z "áčka" nastúpili Nemanja Matič, ktorý odohral zápas do 78. minúty. Zápas odohrali ďalší dvaja hráči z "áčka" Chelsea, sú nimi strelci gólov Daniel Sturridge a Gael Kakuta. Daniel Sturridge mimochodom nastúpil ako kapitán mužstva, napokon bol ale v 60. minúte striedaný Jacobom Mellisom.

Zápas odohrali aj hráči, ktorý sa vrátili z hosťovaní z nižších súťaží, ako napríklad obrancovia Jack Cork a Patrick van Aanholt s Coventry City, alebo záložník Liam Bridcutt so Stockportu, Jacob Mellis so Southamptonu. Zápas však neodohrali ani slovenský útočník Milan Lalkovič, ani český brankár Ján Šebek.

Chelsea: Taylor - B. Clifford, Strickland, Magnay, van Aanholt - Matič (78. Bridcutt), Cork, C. Clifford, Sturridge (c) (60. Mellis) - Borini (78. Tore), Kakuta

Wolves: McCarey - Dunleavy (75. Reckord), Friend, Little (c), Matt - Davies, Mendez-Laing, Bennett, Hemmings (30. Price) - Spray (74. Landell), Jones

19:47:32 - 19.01.10 - chelsea11 - Mužstvo - 2831x