Mladíci na hosťovaniach

Je za nami nabitý program a teraz sa môžte pozrieť na účinkovanie našich mladíkov, ktorý práve hosťujú v iných kluboch.

17.december
Steaua Bukurešť - Twente 1:1 (Európska liga)
Miroslav Stoch (Twente) v tomto zápase podal celkom slušný výkon. Síce nebol nejak aktívny, ale svoj výkon rozžiaril dobrými nahrávkami, ktoré zakladali útoky jeho tímu. Jeho tím nakoniec postúpil do šesťnásťfinále. Odohral celý zápas.

23.december
Twente - Helmond Sport 3:0 (Holandský pohár)
Miroslav Stoch (Twente) odohral celý zápas. Mal veľký podiel pri výhre svojho tímu, pretože založil niekoľko nebezpečných akcií. Jeho tím vyhral 3:0 a postupujú do ďalšieho kola Holandského pohára.

26. december
Liverpool - Wolves 2:0
Michael Mancienne (Wolves) do zápasu nastúpil ako náhradník, keď v 62. minúte vystriedal Milijasa. Keď nastupoval na trávnik, jeho tím držal remízu 0:0, ale tesne po jeho príchode sa Liverpoolu podarilo dostať do vedenia. Michael tak nemal najlepší zápas a jeho tím prehral 2:0.

Wigan - Blackburn 1:1
Franco di Santo (Blackburn) nastúpil v základnej zostave. Zápas odohral do 72. minúty, keď ho vystriedal Roberts.

Coventry - Doncaster 1:0
Jack Cork a Patrick van Aanholt (obaja Coventry) odohrali celý zápas. Ich tím nakoniec vyhral 1:0, gólom Morrisona z penalty v 85. minúte. Coventry sa tak oddialilo od zostupových priečok.

Reading - Swansea 1:1

Ryan Bertrand (Reading) odohral celý zápas. Jeho tím naďalej nedokázal vyhrať, keď na domácej pôde "len" remizoval 1:1 so Swansea.

28. december
Plymouth - Reading 4:1

Ryan Bertrand (Reading) odohral celý zápas. Zlá séria jeho tímu naďalej pokračuje, tentokrát prehrali na půde Plymouthu vysoko 4:1. Reading sa tak momentálne prekvapujúco nachádza na 20. priečke z 24 tímov ligy League Championship.

Nottingham Forest - Coventry 2:0
Jack Cork (Coventry) odohral zápas do 70. minúty, keď ho vystriedal Sammy Glingan. Jeho spoluhráč Patrick van Aanholt odohral celý zápas, ale ich tím nakoniec prehral na pôde Nottinghamu 2:0.

Blackburn - Sunderland 2:2
Franco di Santo (Blackburn) do tohto zápasu tentokrát nastúpil ako náhradník. Do hry sa dostal v 73. minúte, ale jeho tím na domácej pôde remizoval 2.2. Blackburn sa po 20. kole Premier League drží na 13. priečke.

Wolves - Manchester City 0:3
Michael Mancienne (Wolves) odohral celý zápas. Jeho tím nakoniec podľahol Manchestru City vysoko 0:3 na domácej pôde.

15:07:05 - 29.12.09 - chelsea11 - Mužstvo - 3808x