Reportáž rezervy: Celtic vs. Chelsea 5:3

Rezerva Chelsea v pondelok odohrala priateľský zápas proti rezerve Celticu Glasgow. Naša rezerva na pôde škótskeho veľkoklubu prehrala 5:3.
V základnej zostave "béčka" Chelsea tentokrát nefiguroval slovák Milan Lalkovič, ktorý zápas presedel na lavičke. Prvý polčas odchytal český brankár Ján Šebek, ale odchytal len prvý polčas. Zápas odohrali aj traja hráči z "áčka" konkrétne Matič, Borini a Kakuta.

Našu rezervu do vedenia dostal v úvode hry Conor Clifford, ale naši hráči prestali byť aktívny a Celtic do konca polčasu otočil stav na 3:1. V druhom polčase sme hneď v úvode inkasovali dva góly, ale naši hráči dokázali "len" znížiť na 5:3, keď najskôr sa parádne trafil Kakuta a neskôr skóroval aj Josh McEachran.

Po zápase sa vyjadril aj tréner "béčka" Steve Holland. "Bol to vynikajúci zápas. Hral sa útočný futbal, oba tímy si vypracovali dostatok šancí. Výsledok nás ale sklamal", dodal.