To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Ancelotti příchod Agüera do Chelsea popřel

Trenér Chelsea Carlo Ancelotti vyvrátil, že by se Chelsea v lednu chystala angažovat argentinského útočníka Atlétika Madrid Sergia Agüera. Spekulace britských médií před časem popřel také samotný fotbalista.

Přesto se Agüero na začátku tohoto týdne nechal slyšet, že styl Chelsea se mu zamlouvá. Poklonil se také Didieru Drogbovi, který je podle něj nejlepším útočníkem anglické Premier League. Nicméně Ancelotti zdůraznil, že londýnský klub v současné době pro zisk zmiňovaného forvarda žádné kroky neučinil. "Není to pravda," reagoval italský lodivod na informace tisku. "Nemáme zprávy o podpisech nebo kontraktech žádných hráčů. V tomto okamžiku neuvažujeme o angažování Agüera," uvedl Ancelotti.
Na Chelsea v neděli čeká utkání proti West Hamu a Ancelotti si vzpomněl na společná léta, které v Parmě strávil se současným trenérem kladivářů a tehdejším svým svěřencem Gianfrancem Zolou. "Pravděpodobně jsem udělal chybu, když jsem ho nechal odejít do Chelsea. Hrál jsem systémem 4-4-2, jenže on chtěl zůstat středním útočníkem, proto se rozhodl odejít. Myslím, že to byla chyba. Šlo o moji první zkušenost v Serii A a nedokázal jsem změnit systém," vzpomněl si Ancelotti.

10:20:08 - 19.12.09 - pure11 - Chelseafc.cz - 3139x