Mladíci na hosťovaniach

Je za nami ďalšie ligové kolo a to znamená, že zápasy odohrali aj naši mladíci, ktorý práve hosťujú v iných kluboch.
Twente - NAC Breda 3:1
Miroslav Stoch (Twente) naďalej podáva skvelé výkony v drese lídra holandskej ligy. Síce jeho tím v prvom polčase prehrával 0:1, ale práve tento slovenský ofenzívny záložník pomohol otočíť skóre. Najskôr s penalty vyrovnal 58. minúte, a o deväť minút neskôr otočil stav na 2:1. Twente sa do konca zápasu ešte podarilo zvýšiť, keď v 82. minúte skóroval Ruiz.

Stockport - Charlton 1:2
Liam Bridcutt (Stockport) odohral celý zápas. Jeho výkon však mužstvu neprospel, keď na domácej pôde podľahli Charltonu tesne 1:2. Určite však neni spokojný s pozíciou klubu v League One, keď sú na úplnom chvoste tabuľky.

Southampton - Tranmere 3:0
Jacob Mellis (Southampton) sa do hry dostal len v 83. minúte, keď striedal strelca dvoch gólov Rickieho Lampberta. Za ten čas toho veľa neukázal, ale môže byť spokojný s výsledkom jeho tímu, keď porazili Tranmere vysoko 3:0.

Coventry - Peterborough 3:2
Jack Cork (Coventry) odohral celý zápas. Jeho spoluhráč Patrick Van Aanholt tiež odohral celý zápas. Obaja hráči pomohli Coventry k výhre 3:2, najväčší podiel na ňom mal Freddy Eastwood, ktorý strelil skvelý "hetrik".

Tottenham - Wolves 0:1

Michael Mancienne (Wolves) sa do hry dostal len v 70. minúte, ale svojim výkonom pomohol udržať prekvapujúce víťazstvo 0:1 na pôde Tottenhamu. Wolves tak získal cenné tri body.

Stoke - Wigan 2:2
Scott Sinclair (Wigan) sa do hry dostal v úvode druhého polčasu, keď striedal Boyceho. Jeho tím nakoniec získal na pôde Stoke jeden bod.

Hull - Blackburn 0:0

Franco di Santo (Blackburn) odohral zápas do 76. minúty, keď ho striedal Roberts. So svojim výkonom môže byť spokojny a taktiež aj s výsledkom, keď na pôde Hull City uhrali remízu.

07:48:56 - 13.12.09 - chelsea11 - Chelseafc.cz - 3597x