To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Nemanja Matic

Meno: Nemanja
Priezvisko: Matić
Prezývka: -
Dátum narodenia: 1.8.1988
Miesto narodenia: Srbsko
Výška: 194 cm
Váha: 82 kg
Pozícia: Záložník
Prestupová čiastka: 1 500 000
Debut: -
Predošlé kluby: MFK Košice
V tíme od: 18.82009
Zmluva do: -Nemanja Matić je velmi talentovaný hráč. Do Chelsea přišel ze slovenského klubu MFK Košice. Ale nemusela to být zrovna Chelsea, podle anglického deníku se o něho zajímaly kluby jako AFC Sunderland, CSKA Moskva, FC Janov, FC Middlesbrough nebo Tottenham Hotspur. Do Chelsea přestoupil 18.8. 2009. Věříme, že se tento talentovaný hráč stane oporou The Blues. 

Matič hrál po boku Ivanoviče za Srbsko na Mistrovství Evropy do 21 let, v loni v létě hrál na MS ve Švédsku, ale už v prvním zápase si zlomil nárt proti Itálii, a turnaj proto nemohl dokončit.

Vím hodně o Chelsea, Také díky Ivanovičovi, hned když jsem ho potkal v národním týmu jsem měl několik otázek ohledně Chelsea.“, vysvětlil Matič.
Matič je velmi neznámý u fanoušků Blues, a proto požádal oficiální web, aby o sobě mohl říct pár slov.

Já jsem dobrý záložník a na hřišti vám to předvedu a brzo vám ukážu, proč jsem ve velkém klubu, jako je Chelsea. Jsem střední záložník a vím, že nejsem vůbec známý, ale mám velkou fyzickou sílu a jsem docela i technický. Od svých 18 let jsem hrál za Košice a předtím jsem hrál za mládež klubu Red Stár Bělehrad. “

Matič už hrál za jiné kluby PL, a vlastně strávil nějaký čas v Middlesbrough.
Byl jsem tam přes zimu a na severu Anglie v zimě, tak to není moc hezké, ale družstvo bylo fyzicky i psychicky velmi v zdatné vlastně, se mi tam velmi líbilo.“


10:35:00 - 05.12.09 - Kopr - Chelseafc.cz - 6958x