To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Novinky z Premier League

Novinky z Premier League za uplynulé dny.


Po své delší odmlce zbůsobené nedostatkem času, jsem opět zde a nestačím se divit co se tady děje. Ovšem k věcem ohledně tohoto webu se radši vyjadřovat nebudu.

Ale teď už k fotbalu.

Ruský kanonýr Andrej Arshavin bude mimo hru po dobu 2 týdnů z důvodu zranění třísel.
Problémy měl už při utkání s Manchesterem United kdy byl předčasně střídán, ale navzdory tomu odjel do své vlasti reprezentovat Rusko, kde se jeho zranění podstatně zhoršilo.
"Jsme naštvaní, protože by neměl hrát. Nebyl v takovém stavu, aby mohl odehrát celý zápas. Vystřídali jsme ho proti Manchesteru, protože byl o poločase zraněný. Nyní nám bude chybět alespoň ve třech zápasech." Postěžoval si Arsen Wenger.

Manažer Sunderlandu Steve Bruce má velké problémy se zraněnými hráči a hlavně s gólmany. Craig Gordon se zranil, proto ani nebyl reprezentovat svou zem v kvalifikaci na MS, zatímco Marton Fulop kvůli problémům s patou nestihl reprezentační zápas Maďarska. Proto se do branky Sunderlandu musí postavit třetí gólman Trevor Carson.
Kromě toho jsou také zraněni George McCartney, Lee Cattermole a Kenwyne Jones.
"Všechny to jsou starosti, o tom není pochyb. Ale nesmíme naříkat, protože spousta manažerů je na stejné lodi a čelí podobným problémům," prozradil Bruce.

A nyní pár přestupových zvěstí.

Trenér Manchesteru United Alex Ferguson si ve španělském celku FC Sevilla vyhlédl útočníka Luise Fabiana, za kterého v lednu nabídne 20 milionů liber.

A dalších 25 milionů má Ferguson připravených na Davida Silvu z Valencie.

David Beckham se prý chystá na další hostování v italském celku AC Milán.

David Moyes se v lednu pokusí do Evertonu získat nizozemského záložníka Rafaela van der Vaarta.

Plus jedna na závěr: Steve Harper, dlouholetý brankář nyní druholigového Newcastlu se domnívá, že kdyby sepsal knihu o své kariéře v dresu strak, prodalo by se víc výtisků než výtisku Harryho Pottera.

20:06:18 - 13.09.09 - blazja - Mužstvo - 2464x