Hráči Chelsea v reprezentacích

Dnes se odehrály další zápasy kvalifikace na světový šampionát do Afriky. Hráči Chelsea byli u toho!

Česko - San Marino 7:0
Petr Čech odchytal celé utkání a bez větších potíží udržel čisté konto.

Maďarsko - Portugalsko 0:1
V tomto utkání jsme měli 3 zástupce. Zatímco Deco odehrál 49 minut, když ho střídal Simao, José Bosingwa a Ricardo Carvalho odehráli celý zápas a výrazně tak pomohl k čistému kontu a udržení Portugalců ve hře o postup na mistrovství.

Německo - Ázerbajdžán 4:0
Pravidelný kapitán německé reprezentace Michael Ballack znovu odehrál celé utkání a jedním gólem z penalty pomohl Němcům k výhře nad východoevrpoským státem.

Severní Irsko - Slovensko 0:2
V tomto zápase se ukázal Miroslav Stoch, tedy hráč, jenž působí do konce sezony v Twente. Odehrál 80 minut a podílel se na důležité výhře Slováků. Těm stačí k definitivnímu postupu remizovat v říjnovém (10.10.2009) kvalifikačním utkání se Slovinskem.

Anglie - Chorvatsko 5:1
Jako vždy, i dnes měla Chelsea největší zastoupení právě při zápasu anglické reprezentace. Hned trio hráčů - Ashley Cole, Frank Lampard, John Terry - odehráli celý zápas a třetí jmenovaný oblékl kapitánskou pásku. Frank Lampard se dokonce na výhře podílel dvěma góly, když z penalty po faulu na Lennona otevíral skóre a zhruba po hodině hry se prosadil hlavou a zvýšil vedení Albionu na 3:0.

Srbsko - Francie 1:1
I v tomto střetnutí jsme mohli mít 3 zástupce. Branislav Ivanovic odehrál celé utkání a byl oporou srbského mužstva. Za mužstvo Francie odehrál rovněž celý zápas Nicolas Anelka. Další Francouz Florent Malouda ale proseděl celé utkání na lavičce.

23:42:01 - 09.09.09 - Ustinho - Reprezentace - 2977x