To [name]:
From [name]:
  HTML email

Phillip vo forme, rezerva Chelsea ju stráca

Béčko Chelsea včera opäť neodkázalo vyhrať. Tento krát nad Fulhamom, keď zápas skončil remízou 1:1. Joe Cole a Paulo Ferreira si opäť pripísali štart.
Obaja hráči si včera pripísali štart v zápase. Ten sledoval i tréner Áčka, Carlo Ancelotti.
Paulo Ferreira hral celých 90 minút, zatiaľ čo Joe Cole striedal.
V bráne sa objavil Hilário, ktorému vzadu kryli chrbát Jeffrey Bruma, Sam Hutchinson, Ben Gordon a už zmieňovaný Ferreira.

Joe Cole hral napravo v strede ihriska. V zápase si dokázal vytvoriť i niekoľko šancí.

V prvom polčase bol tiež dosť nebezpečný Adam Phillip.

Do druhého polčasu už nastúpil do brány za Hilária Ross Turnbull.
15 minút po hvizde do druhého polčasu si Fulham viedol celkom dobre a dostal sa dokonca i do vedenia. Turnbull dostal gól do dolného rohu.

Hráči súpera sa však dlho neradovali, keď sme už o desať minút vyrovnali na 1:1. Hráči Fulhamu si dokonca dali vlastný gól.

Ako sa blížil koniec zápasu, Chelsea tlačila čoraz viac a šancu skórovať mali Fabio Borini, Daniel Philliskirk i Aliu Djalo, no gól do siete súpera nedostali. Celkovo to bol však dobrý výkon nášho nádejného Béčka.

15:50:15 - 09.09.09 - drogbinho - Mužstvo - 2876x