To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Čech: Dobrý start

Brankář Chelsea Petř Čech prohlásil, že je velmi dobré začít sezónu pod Carlem Ancelottim. A, že je zatím velmi spokojen s týmem a startem na novou sezónu.


Chelsea je zatím v Premier League 100% a Čech chválí novou formaci kterou Ancelotti zavedl. Čech opustil Stamford Bridge a s Českou reprezentací se připravuje na utkání se Slováky a San Marinem.

"Všem se v Chelsea daří a snažíme se, věřím, že to bude mít dobrý vliv na kvalifikaci. Ancelotti zavedl nový systém ale hráči si na něho rychle zvykli a není s tím žádný problém."

"Velkou výhodou také bylo, že jsme začali hrát dobře ještě před příchodem Carla Ancelottiho na Stamford Bridge. A to nám pomohlo."

Chelsea porazila v sobotu Burnley 3:0 a zatím v Premier League neprohrála ale Čech nenechává nic na pochybách.

"Sezóna bude ještě hodně dlouhá a náročná. Každý bod se ale počítá. Týmy, které jsou teď na spodním konci tabulky budou bojovat a za každou cenu budou chtít jít na vyšší pozice.

"Zatím jsme hráli proti týmům ve středu tabulky. Tlak byl na nás, protože nemají co ztratit. Každý očekával, že budeme mít maximum bodů a na ty jsme taky zaslouženě dosáhli. Doufám, že se nám bude dařit i po zbytek sezóny."  řekl Čech.


15:31:00 - 01.09.09 - Kopr - Chelseafc.cz - 2214x