To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Ancelotti: Tým se zlepšil

Carlo Ancelotti spozoroval na týmu Blues rapidní zlepšení oproti minulému zápasu. Zápas se Sunderlandem totiž jeho svěřenci odehráli od úvodního hvizdu až do toho konečného na maximum.
"Jsem s týmem spokojený, protože hrál dobře od první minuty až do konce."

"Ano, v prvním poločase jsme měli problémy, když Sunderland vstřelil gól, ale naše hráče to nepoložilo a udrželi jsme si tak kontrolu nad hrou. Měli jsme dobrý přístup a odměnou nám bylo vítězství."

"Sunderland v první půlce velmi dobře bránil, při čemž vyvíjel na naše útočníky velký tlak. To je stálo mnoho sil a do druhého poločasu už nastoupili unavení a my jsme to měli v útočné fázi jednodušší."

Hráči jako Ballack, Deco, Ivanovič či Kalou včera nastoupili v základní sestavě. Zápas s Hullem ale sledovali pouze z lavičky nahrádníků.

"Mám důvěru ve své hráče, máme velmi dobré hráče a chci používat všechny. Máme hodně zápasů a chci udržet hráče v dobré kondici, ne riskovat zranění."

Trenér Ancelotti se také vyjádřil k výkonu Deca.

"Jsem šťastný, protože minulou sezonu měl nějaké problémy. Teď má ale formu a také motivaci, takže na hřišti je pro mužstvo velmi platným."

Carletto také prozradill, jaká atmosféra vládne mezi hráči.

"Máme motivaci, chceme být ti nejlepší. Chceme odvádět tu nejlepší práci, zlepšit se a být nejlepší."


08:12:35 - 19.08.09 - Kabi26 - Mužstvo - 2185x