To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Rozhovor s Francem Di Santem


Velmi nadějný útočník Chelsea Franco Di Santo prozradil, že je velmi rád, že ho učí takové superhvězdy jako Frank Lampard, Didier Drogba, nebo John Terry. Dále by se hráč prý nebránil ročnímu hostování v Blackburnu.

,,S Lampardem, Drogbou...všechny tyto superhvězdy mi dávají pocit, že jsem jedním z nich,'' uvedl Di Santo pro The Daily Mail. ,,Terry byl první, kdo ke mně promluvil. Řekl 'Jsem tu pro tebe, cokoliv budeš potřebovat, chceme aby ses zde cítil dobře'.''

Terry ovšem není jediný, kdo chce Di Santovi pomoci. Radí mu i jeden z nejlepších útočníků na světě - Didier Drogba. ,,Drogba se mě vždycky ptá, 'Jak ti je?' S Afričanama je vždycky sranda. Oni pořád tancují.

,,On je můj učitel,'' dodal Di Santo. ,,Řekl mi, že mi pomůže v mé práci a chce, abych byl tím nejlepším na světě. Hodně jsem se od těchto superhvězd naučil. Jako třeba trpělivost, kontrola míče a hlavičky. Drogba mě povzbuzuje každý den.''

V poslední době se zde objevují spekulace, že by Di Santo mohl jít na hostování do anglického Blackburnu. Sám mladý Franco by se tomu nebránil. ,,Je to můj sen hrát s Chelsea. Ale pokud tu není tato možnost, hostování není špatný nápad. Je pěkné, že mě nechtějí prodat.'' řekl Di Santo.

14:28:11 - 30.07.09 - Mickee - Mužstvo - 3014x