To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Terryho příběh pokračuje


Spekulace ohledně Terryho přestupu do Manchesteru City nadále pokračují. Dnes nový hráč Citizens Adebayor prohlásil, že je velmi pravděpodobné, že Terry přestoupí. Podle Ancelottiho naopak Terry zůstane.

Emmanuel Adebayor již včera mluvil o Terrym. Obrana Manchesteru City by s ním prý byla neporazitelná. Dnes bývalý hráč Arsenalu uvádí, že je velmi pravděpodobné, že k nim kapitán Chelsea přestoupí. ,,Myslím, že je zde velká pravděpodobnost, že k nám Terry přestoupí,'' uvedl nový přírustek do kádru Citizens.

,,Před šesti měsíci nikdo nevěřil, že by Carlos Tevez, nebo já, zde hrál. Přišli jsme do Manchesteru City, aby jsme z něj udělali velký tým. Proč by k nám tedy nemohl přestoupit Terry?''

Do věci se opět vložil i Carlo Ancelotti, nový kouč Chelsea. Podle něj Terry zůstaně, neboť je to kapitán Chelsea, její vůdce. ,,Terry zůstane v Chelsea, nikdy jsme neměli problém. Musíme počkat. Je to pro vás problém? Musíte mi věřit.

,,Sice jsme o tom nemluvili, ale já cítím ve svém srdci, že zůstane. Terry je symbolem pro to, co dělá na hřišti, a pro to, co dělá, když jsme všichni spolu. On je vůdce. Jde příkladem. Je vždy lepší nemít pouze jednoho vůdce, ale ostatní, kteří mají stejné cíle a profesionalitu. Ale je skvělé mít takového kapitána jako je Terry.''

12:26:33 - 26.07.09 - Mickee - Mužstvo - 2710x