To [name]:
From [name]:
  HTML email

Chelsea - Porthmouth 1:0 (1:0)

Hráči Chelsea vyhráli v né moc zajímavém zápase s Porthmouthem 1:0 gólem Lamparda. Vyzdvihnout se taky patří 100 vychytaná nula Petra Čecha a 65 zápas bez porážky na domácim hřišti. Prvního gólu jsme se dočkali ve 30 minutě po přihrávce patičkou od Drogby ke Franku Lampardovi a ten dal již svůj třetí gól ve třech zápasech za sebou v letošní sezóně.

V deváté minutě prověřil Petra Čecha Nwankwo Kanu střelou z dálky.

Londýňané se mohli ujat vedení ve 12. minutě kdy Maloudův volný kop našel hlavu Pizarra bohužel hlavička šla nad horní břevno.

Ve dvacáté minutě Michael Essien na poslední chvíli zachránil střelu Kanua díky níž se mohli hosté dostat do vedení.

Bezbrankový stav přerušil Frank Lampard ve 31. minutě po přihrávce od Drogby.

O minutu později mohl skórovat Shaun Wright-Phillips, ale gólman anglické reprezentace James vyrazil k rohu.

Lampard mohl také skórovat ve 44 minutě ale střelu James reflexivně vyrazil.

Wright-Phillips mohl skórovat na začátku druhé poloviny.
Malouda přihrál Drogbovi, který přihral do pokutového území Wright-Phillips ale situaci na poslední chvíli zmařil Gary O'Neil jehož pravá noha stála míči v cestě.

Portsmouth měl šanci srovnat v 54. minutě díky Seanu Davisovi kdy Kanu poslal míč bězícímu založníkovi ale ten střelou z první mířil nad břevno.

Trenér Portsmouthu změnil v 60. minutě taktiku když na hřiště poslal třetího útočníka Benjaniho Mwaruwariho za O'Neila. Mourinho odpověděl vystřídáním Pizarra za Salomon Kaloua.

V 65 minutě se dostala na hřiště i naše nová posila obránce Juliano Belletti výměnou za Jon Obi Mikela.

Essienův rychlý průnik zmařil svým pohotovým zákrokem James v 73. minutě a musel tak určitě potěšit manažery anglické reprezentace Steve McClaren a Terry Venables kteří zápas sledovali.

O pět minut později opět musel James zasahovat po nepovedené střele Drogbovou levačkou.

Ashley Cole později zachránil čisté konto Chelsea hlavičkou z brankvé čáry.

Portsmouth pokračoval v tlaku, ale Chelsea již neohrozil.