Reading - Chelsea 1:2

Brankář Petr Čech se vrátil po svém úrazu hlavy opět na hřiště Readingu. Přestože se opět hráčům Chelsea nepovedla první polovina odváží si z hřiště soupeře plný počet bodů.

V první polovině zápasu vyráběl Reading soustavný tlak, takže se Chelsea nedostala k obsazení půlky Copellova týmu. Po nedorozumění u branky Petra Čecha se Reading ujal vedení 1:0 díky brance Andreho Bikeye.

V poločase Mourinho vystřídal Sidwella a Ferreiru, které nahradili Claudio Pizarro and John Obi Mikel .

Jose Mourinho dokázal svou strategickou genialitu a vyhráli jsme druhou půlku díky dvěma gólům během tří minut .

Dočkali jsme se v 47. minutě kdy Frank Lampard překonal Marcuse Hahnemanna a stav byl tak srovnán na 1:1.

Hahnemann byl překovnán během tří minut podruhé po krásné přihrávce Shauna Wrighta-Phillipse nejlepčímu střel uplynulého ročníku PL Didierovi Drogbovi.

Reading se navíc oslabil po druhé žluté kartě Kalifa Cisseho, když dostal v 72 minutě červenou.

Sestavy:

Reading: Hahnemann, Murty, Ingimarsson, Duberry (Bikey 29), Shorey, Oster (Ki-Hyeon 79), Harper, Cisse, Hunt, Doyle, Long (Gunnarsson 74).