To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Ballack touží po úspěchu


Michael Ballack varoval všechny své rivaly, že Chelsea touží po letošním úspěchu a hodlá pro něj tvrdě bojovat. Chelsea naposledy ligu vyhrála v roce 2006 a je připravena se o ni letos pořádně porvat. Stějně tak, jako o triumf v Lize Mistrů.

Pro Ballacka je tato sezóna pravděpodobně poslední na Stamford Bridge a tento ''vždy druhý'' hráč určitě bude chtít vybojovat nějaké vítězství. Chelsea má nového trenéra, chystá se příchod nových hráčů a po výhře FA Cupu budou hráči určitě chtít další trofeje.

,,Musíme se na to znovu soustředit, to je jasné,'' uvedl Ballack pro Chelsea TV. ,,Jsme hladoví po získání titulu zpět na Stamford Bridge. Také máme veliký cíl v Evropě, protože zde chceme vyhrát také. Chelsea je velký tým s mnoha mezinárodními hráči, a ti chtějí vyhrát Champions League.''

V blízké době by měl být zveřejněn příchod prvního hráče do Chelsea, a to Yuri Zhirkova z CSKA Moskva. Ten by měl do Chelsea přestoupit za částku 18 milionů liber. Blízko přestupu na Stamford Bridge jsou také další dva hráči: brankář Ross Turnbull z Middlesbrough a útočník Daniel Sturridge z Manchesteru City. Oba by do Chelsea měli přijít jako volní hráči.

18:23:07 - 01.07.09 - Mickee - Mužstvo - 2462x