To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Tevez chtěl do Chelsea, jde ale do Manchesteru City!


Carlos Tevez, který ukončil své působení v United, byl často spojován s přestupem do Chelsea, nebo do Manchesteru City. Podle jistého zdroje sám hráč chtěl přestoupit do Chelsea. Nabídka šejků z Manchesteru City se ale prý nedala odmítnout.

Carlos Tevez byl údajně velmi blízko k podpisu s londýnskou Chelsea. Bohatý Manchester City mu ovšem předložil takovou nabídku, která se neodmítá. Zlákaly ho prý i plány Citizens do budoucna a v blízké době by měl argentinský hráč podepsat smlouvu.

Nejmenovaný zdroj pracující blízko přestupů do Manchesteru City uvádí, že ačkoli byl Tevez blízko přestupu na Stamford Bridge, kam podle všeho chtěl zamířit, tak už je jen otázka času, kdy podepíše s Manchesterem City. ,,Carlos Tevez byl blízko k podpisu s Chelsea. Chtěl se totiž účastnit boje o Champions League a anglický titul.

,,Nicméně, nabídka City se dala těžko odmítnout, včetně jejich doslova vzrušujícího plánu. Kromě toho, jeho rodina je v Manchestru šťastná, má zde plno skvělých přátel, a navzdory rivalitě mezi City a Manchesterem United věří, že se rozhodl správně. Vše jde zatím dobře, dohoda by měla být uzavřena v pondělí, nebo možná trochu dřív, pokud vše proběhne v pořádku.''

15:54:27 - 01.07.09 - Mickee - Přestupy - 2970x