To [name]:
From [name]:
  HTML email

Afričania v reprezentácii

Didier Drogba skóroval, čo bolo v konečnom znení víťazným gólom Pobrežia Slonoviny. Ghana vyšla víťazne, no Nigéria s remízou 0:0. Podrobnejší popis zápasov nájdete v článku.

Útočník Chelsea Didier Drogba prispel v zápase s Burkinou Faso jedným gólom, čo sa v konečnom znení ukázalo ako víťazný. Strelil ho v 70. minúte, keď bol stav stretnutia 1:2, čím zvýšil na 1:3 a konečný výsledok zápasu je 2:3, keď dokázali domáci znížiť v 78. minúte, avšak na remízu sa už nezmohli.
Náš najlepší útočník odohral celých 90 minút a Salomon Kalou bol nahradený chvíľu pred koncom zápasu.
Pobrežie Slonoviny si tak pripísalo ďalšie tri body a sú jasným lídrom svojej skupiny.

Michael Essien nemohol samozrejme chýbať na zápase Sudán-Ghana, v ktorom hostia zvíťazili 0:2. Oba góly strelil Amoah, čím pomohol Ghane k ďalším trom bodom.
Ghančania majú v kvalifikácii zatiaľ skvelú bilanciu, keď si z posledných troch zápasov odniesli deväť bodov.

Moc ružové to však už nevypadá s Nigériou, ktorá sa vo včerajšom zápase na ihrisku Tuniska musela i s naším Mikelom uspokojiť len s jedným bodom, keď zápas skončil remízou 0:0.

14:03:42 - 21.06.09 - drogbinho - Reprezentace - 2954x