To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Villa o své budoucnosti stále nejistý


David Villa je často spojován s přestupem do většího klubu. Nyní už se to zdá být jako jasná záležitost, ovšem španělský útočník neočekává rychlé rozhodnutí. Do celé záležitosti se zapojil i útočník Liverpoolu Fernando Torres, který mu radí, aby zůstal ve Španělsku.

Podle jistých zpráv Chelsea již předložila nabídku za Davida Villu, která dokonce přesáhla tu, co nabízí Real Madrid. Vedení Valencie tak preferuje právě Chelsea, která nabízí o necelé 4 miliony liber víc než tým ze Santiago Bernabéu. Sám Villa si ale zatím není jistý kam zamíří. Minulý týden to prý bylo obtížné období v jeho kariéře.

,,Nevěřím, že moje budoucnost bude vyřešena rychle," řekl Villa. ,,Uplynulý týden nebyl jednoduchý a nikdo si nedokáže představit, čím jsem procházel. Bylo to pro mě opravdu těžké a prostě to musím dostat z mé hlavy.''

Do celé záležitosti se zapojil i jeho spoluhráč Fernando Torres, který nyní hájí barvy Liverpoolu. Podle něj by měl Villa zůstat ve Španělsku a zapomenout na zájem Chelsea a jiných anglických celků.

,,Podívejte, já si myslím, že Villa bude hrát příští rok ve Španělsku,'' uvedl Torres pro Daily Star. ,,Je to jeho rozhodnutí, ale myslím si, že Barcelona a Real Madrid se ho snaží získat, a on tak zůstane ve Španělsku. Nemyslím si, že peníze Chelsea nebo Manchesteru ho přivedou.

,,Myslím, že jeho schopnosti a kvality se více hodí pro španělskou ligu - vždyť zde každý rok skóruje přes 25 gólů. Samozřejmě bych byl rád, kdyby přišel do Liverpoolu, ale pro nás je asi moc drahý. Já bych byl radši, kdyby zůstal ve Španělsku, než aby podepsal s Chelsea, nebo s United. Přesně to mu řeknu!''

13:44:43 - 21.06.09 - Mickee - Mužstvo - 2261x