To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Abramovičovi došla trpělivost


Po středeční remíze s Barcelonou Drogbovi trochu ruply nervy. Začal na hřišti a poté i v útrobách stadionu řvát na rozhodčího zápasu, který Chelsea neodpískl minimálně 2 penalty. Podle britských novin je na útočníka Blues naštvaný majitel Roman Abramovič, protože podle něj Drogba ve středu poškodil image klubu. +
Drogba se sice za svoje chování včera omluvil, ale i tak je na něj prý majitej Chelsea Roman Abramovič naštvaný a podle některých spekulací by po sezóně Drogba mohl klub opustit. Podle britských novin prý Drogba pošpinil image klubu, což Abramovič určitě nenechá jen tak bez povšimnutí.

Drogbův rozsudek bude během následujících několika hodin vyřčen a upřímně, vedení UEFA všechny výstupy proti rozhodčím trestá velmi tvrdě. 

Pokud by Drogba odešel, s největší praděpodobností by zamířil do bývalého působište v Marseille. Podle všeho se ale o reprezentanta Pobřeží slonoviny zajímá i Španělský velkoklub Real Madrid.

Vedení UEFA prohlásilo, že řešením a rozhodnutím ohledně zápasu Chelsea s Barcelonou a chováním jejích hráčů ze středečního večera se bude zaobírat příští týden.

12:21:24 - 08.05.09 - Mickee - Mužstvo - 2404x