To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Terry obviňuje rozhodčího


Včerejší zápas na Stamford Bridge byl pro všechny fanoušky Chelsea obrovským zklamáním. Barcelona nezaslouženě postupuje do finále Ligy Mistrů, neboť rozhodčí, který včerejší zápas pískal, se dopustil zásadních chyb, které tento zápas rozhodly.

Chelsea si včerejší prohru nezasloužila. Po celou dobu zápasu byla jednoznačně lepším celkem, až nakonec v nastavení v 93. minutě inkasovala gól. Barcelona tedy postupuje, ale nic takového by se nejspíš nestalo, kdyby hlavní rozhodčí neudělal v zápase takové chyby. Chelsea neodpískal minimálně 2 jasné penalty, které by podle mého názoru zápas určitě rozhodly.

Na rozhodnutí sudího se vyjádřil John Terry, který souhlasí s tím, že rozhodčí písal špatně. ,,Slovo spiknutí je možná trochu tvrdé. Je to ale těžké, když jsou hráči po zápase plní emocí. Nicméně, lidé říkají, že jsme neměli reagovat tak, jak jsme reagovali. Fakt ale je, že šest rozhodnutí šla proti nám před 40,000. lidmi. A to, že nám rozhodčí ani jeden neuznal, není normální.

,,Nepoužívám slovo podvod, to jste řekli vy. Je to trochu silné slovo. Jediné co chceme, je spravedlívá hra na hřišti. Dokázali jsme, že můžeme přes dva zápasy porazit Barcelonu. Po dobu 93. minut neměli jedinou šanci. Možná jsme měli rozhodnout zápas už dřív, ale pokud by se pískla aspoň jedna penalta a vedli bychom 2-0, tak bychom je porazili.

,,Viděl jsem všechny ty fauly, a to, že rozhodčí alespoň dva nepískl, je neuvěřitelné. Není nic překvapujícího, že jsme ukázali takové emoce. Pokud hráč udělá několik po sobě jdoucích chyb, měl by být potrestán. Rozhodčí by měli zvládat takové velké zápasy na vysoké úrovni.''

16:46:05 - 07.05.09 - Mickee - Mužstvo - 2414x