Lampard: „Ničomu nerozumiem“

Frank Lampard bol po konečnom hvizde rozhodcu asi jedným z najpokojnejších. Náhradný kapitán Londýnčanov opísal pocity bezprostredne po zápase a vyjadril sa i k situácii, keď mu jeden Barcelončan kopol do zubov.

Po krásnom góle Essiena z deviatej minúty zavládla na Stamford Bridge skvelá atmosféra. Dá sa povedať, že radosť fanúšikov trvala až do nadstaveného času, keď strelil Iniesta gól na 1:1. Barcelona postúpila do finále a nám ostávajú už len tvrdé slová na adresu rozhodcu.
„11 ľudí sa na ihrisku snažilo prečkať konečný hvizd rozhodcu, no zastavili nás tri hrozne odpískané situácie rozhodcu.
Sme všetci veľmi sklamaní, že sme nepostúpili.“

Sklamanie nastalo dve minúty pred koncom zápasu, keď sa do brány trafil Iniesta.
„Barcelona postúpila v nadstavenom čase, takže sme sklamaní, avšak to je futbal. Zaslúžili sme si vyhrať zápas. Barcelona je skvelý tím, avšak včera sme boli lepší. K tomu všetkému mi ešte kopol jeden hráč do zubov.

Rozhodca v zápase proste zlyhal. Odpískal zle radu situácii, ktoré nás stáli zápas. Všetci sme z jeho výkonu frustrovaní. Každý kto videl zápas si však určite myslí svoje.“

Po hroznom zápase nás teraz v lige čaká Arsenal. Na stredu musíme zabudnúť a sústrediť sa na nedeľu.
Musíme byť profesionálni. Bolo to veľké sklamanie, no musíme vstať a bojovať o to, čo nám ešte zostáva.“

15:28:54 - 07.05.09 - drogbinho - Mužstvo - 2924x