To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Letní přestupové období - útok


Pomalu se nám blíží konec sezóny a s ním i začátek přestupového období. Určitě souhlasíte se mnou, že Chelsea potřebuje do nové sezóny posilnit útočné řady. Nabízí se hned několik možností a já vám jich zde pár ukážu. + ANKETA

V současné chvíli na tom Chelsea s útokem není až tak nejlépe. Anelka má tuto sezónu sice na kontě 21 gólů, ovšem jak sami vidíte, poslední dobou se mu už nedaří a každý zápas předvádí pouze ten svůj standart. Didier Drogba stále patří mezi světové útočníky, ale už také není zrovna nejmladší a s věkem přibývají i zranění, která jsou u Didiho bohužel poměrně častá.

Kalou je mladý a talentovaný, ovšem potřeboval by více šancí se ukázat, aby se nám pořádně rozehrál. Nevím jestli v tak kvalitním kádru, který má Chelsea, takovou šanci dostane. Já bych možná raději preferoval Quaresmu, který vždy když hrál, tak předvedl velmi dobrý výkon. Malouda poslední dobou sice předvádí slušné výkony, ale to je od jeho příchodu snad poprvé. 

Jak bych to tedy viděl? Anelka a pravděpodobně Malouda ven. Hrál bych sestavu 4-4-2, tudíž by to chtělo přivést minimálně jednoho útočníka a jedno křídlo. V základu by křídla hrál Joe Cole a Quaresma, útok Drogba plus 'nový útočník'.

Kdo by měl být tím novým útočníkem? Nejvíce se spekuluje o příchodu Benzemy. Lyonu se v lize letos příliš nedaří a není tak jistá jeho účast v Lize mistrů. V tom případě by Benzema údajně sám zažádal o přestup. O něj má ale zájem i Manchester United, Real Madrid, Barcelona a určitě i další světové kluby.

Mluví se také o příchodu Teveze. Otázkou ale je, zda by ho Manchester pustil do konkurence. Tevez by ale sám prý raději šel do Španělska. ,,Moje budoucnost? Nevím, co se stane. Rád bych šel do Španělska, ale všechno se teprve uvidí.'' Dalším hráčem, o kterého má Chelsea údajně zájem je útočník PSG - Guillaume Hoarau, který je se 17 góly druhým nejlepším střelcem Ligue 1.

Nakonec tu zůstavají takoví útočníci jako Adebayor, Villa, Torres, Vágner Love a další. Koho bych si velmi přál vidět v dresu Chelsea, je křídlo Bayernu Mnichov Franck Ribéry. Hráč stylem hry velmi podobný Robbenovi by se podle mého v modrém dresu určitě ujal, no kdo by jeho příchod nechtěl?

Musíme to ale nechat na vedení Chelsea, které si s tím určitě nějak poradí. Navíc, v létě nás pravděpodobně opět čeká změna trenéra, je tedy možné, že si sem nový kouč přivede své vlastní oblíbence, jak už to u trenérů bývá zvykem. Každý z vás zde ale může diskutovat o možných letních přestupech. Co my víme. Třeba Ševčenko po návratu chytne formu a stane se útočníkem Chelsea číslo jedna. Fantazii se meze nekladou.

Čí příchod z těchto útočníků by jste si nejvíce přáli?
-- výsledky hlasování --

13:20:27 - 01.05.09 - Mickee - Chelseafc.cz - 4045x