To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Messi: Raději bych porazil Chelsea než Real


Ještě před zápasem na Stamford Bridge čeká Barcelonu utkání na půdě Realu Madrid. Barcelona má v tabulce před Realem čtyřbodový náskok a tak by prý Messi raději porazil Chelsea, než hráče Bílého baletu.

,,Raději bych zvítězil nad Chelsea, protože pokud proti Realu prohrajeme, stále budeme v čele tabulky, zatímco v Chamions League není možné si dovolit udělat chybu,'' začal mladý Argentinec.

A je to pravda. V lize Mistrů si Chelsea odvezla z Nou Campu remízu 0:0, což vypadá poměrně slibně. Ovšem zápas na Stamford Bridge bude rozhodující a tak si žádný tým nemůže dovolit udělat chybu. 

,,Na výsledku nezáleží. 0:1, nebo 0:2 je to samé. Důležitá je výhra. Doufám, že skóruji, ovšem pokud ne, tak to nevadí.''

Messi uvádí, že Barcelona se nehodlá Realu pomstít za poslední prohru na jejich hřišti. Jediné co chce, je vyhrát. ,,Tady nejde o pomstu. Chceme zápas vyhrát, protože by to byl důležitý krok směrem k ligovému titulu. Co se stalo je, že Real byl lepší než my a my jsme ztratili respekt,'' vysvětlil Messi.

Středeční zápas na Stamford Bridge už se pomalu blíží a jednoznačně to bude tuhý boj. Pokud se nám ale podaří postoupit čeká nás sladká odměna v podobě finále v Římě a já věřím, že tentokrát bychom ho vyhráli.

15:00:27 - 30.04.09 - Mickee - Mužstvo - 2144x