To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Henry a Puyol o dnešním zápase


Další rozhovory ohledně dnešního zápasu jsou tu. Tentokrát se k zápasu vyjádřili hráči Barcelony - Thierry Henry a Carles Puyol. Oba si věří, ale uznávají, že to nebude jednoduchý zápas.


Jednoho hráče z kádru Barcelony zná Chelsea velmi dobře. Je jím Thierry Henry, bývalý kapitán Arsenalu. Na dnešní zápas se určitě těší a myslí si, že proti Hiddinkově taktice to Barcelone nebude mít jednoduché.

,,Pro nás to není problém, že někteří lidé nás v tomto duelu považují za favority,'' uvedl Henry pro Daily Star. ,,Víme, že budeme muset tvrdě bojovat, abychom se dostali do finále v Římě. Trenér Chelsea Guus Hiddink je skvělý taktik a tak to bude těžké. Pokud se ale budeme soustředit, jsme schopni zničit každého, kdo se nám postaví,'' řekl sebevědomý Henry.

Další hráč Barcelony, který se k zápasu vyjádřil je její kapitán - Carles Puyol. ,,Zápasy proti Chelsea jsou pro nás stejně velké, jako finále. Už jenom proto, kdo jsou. Přestože nás bookmakeři favorizují, nikdo z týmu si nemyslí, že to bude jednoduché.

,,Budou to intenzivní hry a mnohem obtížnější, než čtvrtfinále proti Bayernu Mnichov. Již jsem hrál proti plno anglickým klubům a nikdy to nebylo jednoduché. Jsou vždy soutěživí a Lize Mistrů nabízejí vysokou úroveň. Naším cílem ale je se dostat do finále v Římě.''

11:24:40 - 28.04.09 - Mickee - Mužstvo - 2557x