To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

I Ashley chce aby Hiddink zůstal


Další hráč z týmu Chelsea dal najevou svou touhu spolupracovat s Hiddinkem i další sezónu. Ten však už několikrát uvedl, že v létě nadobro z Chelsea odejde a bude se soustředit na ruskou reprezentaci.

Od té doby co se Hiddink ujal kormidla Chelsea, její výkony se jednoznačně zlepšily. Hiddink nás navíc zatím dovedl do finále FA Cupu a do semifinále Champions League. V Premiere League má Chelsea také šanci, ovšem musela by mít veliké štěstí. I tak ale s Hiddinkem stále bojuje o tři trofeje.

Byla by tedy obrovská škoda, kdyby nás trenér na konci sezóny opustil a vedení se ujal další trenér, nedejbože další ''Scolari''. Plno hráčů Chelsea již prohlásilo, že by si přáli, aby Hiddink zůstal. Posledním takovým je Ashley Cole.

,,On má prostě všecho a lidé ho milují,'' řekl Cole pro The Sun. Je zábavný a rád se směje, ale také dokáže být vážný. Má skvělý vztah s hráči. Dal nám možnost v něco věřit, prostě přišel a všechno jde tak hladce.''

,,Je to skvělý manažer a bylo by smutné, kdyby odešel. Všichni hráči si moc přejí aby zůstal - já určitě ano. Nevím o čem přemýšlí, nebo co chce nebo nechce udělat. Doufáme, že zůstane. To je všechno, co můžeme udělat."

15:16:26 - 21.04.09 - Mickee - Mužstvo - 2090x