Máme Everton!

Dnes o 17:00 začal zápas medzi Evertonom a Manchestrom United. V tom sa malo rozhodnúť, kto bude súperom Chelsea vo finále FA Cupu. Po dlhom zápase, predĺžení a penaltách sa rozhodlo, že 30. mája sa Chelsea stretne s Evertonom.

Počas celého zápasu nedominoval žiadny klub. Šance boli na oboch stranách. Žiadny hráč však nedokázal streliť gól. Nasledovalo tak predĺženie. Dá sa povedať, že v tom dominovali o čosi viac hráči Evertonu, avšak gól nedali. Nasledovali penalty.
Prvú kopal Cahill. Nedal. Nasledoval výbuch radosti fans Manchestru. Potom však nedal ani Berbatov. Ďalej nedal Ferdinand. Bolo to 2:1 pre Everton. Nakoniec si Toffees náskok udržali a v Liverpoole sa dnes bude do noci oslavovať.