To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Pohled redaktora: ''Hlavní jsou tři body''


První půle jednoznačně postrádala šťávu, šance a hlavně góly. Až v druhém poločase se Chelsea podařilo otevřít skóre a tak důležité tři body jsou doma.


Fanoušci Newcastlu určitě očekávali, že nový kouč Alan Shearer dokáže vyburcovat domácí hráče alespoň k nějakému zisku bodů. Legendární Shearer ale nejspíš neměl dost času k přípravě a tak bohužel (pro Newcastle) hráči Newcastlu opět zůstávají v sestupových příčkách.

První věc, která mi proběhla hlavou při pohledu na sestavu Chelsea byla ''zase Maluda''? Bývalá hvězda Lyonu bohužel nepředvádí v dresu Chelsea ani zdaleka takové výkony jako ve Francii. Malouda ovšem nechce, aby patřil mezi ty nepovedené přestupy do Chelsea a tak se dnes snažil ze všech sil. Nakonec se mu tato snaha vyplatila, když vstřelil druhý pojišťující gól, který Chelsea zajistil 3 body.

Nebyl to ale jen Malouda, který dnes předvedl dobrý výkon. Ivanovič, který nastoupil na pravé straně obrany skvěle zastoupil Bosingwu, Lampard opět nezklamal a díky skvělému postavení otevřel skóre a nakonec ani Di Santo, který nastoupil na posledních 25 minut si nevedl špatně. 

Nyní obecně k zápasu. V první půly si oba celky vytvořily opravdu minimum šancí. Týmy se navzájem nepouštěly do větší blízkosti svých pokutových území, očima fanouška byl tedy první poločas opravdu nudný. Druhý poločas už byl pro mě trochu zajímavější a celkový pohled na zápas napravily 2 góly Blues.

Pokud ale pominu to, že Chelsea dnes vyhrála, musím si trochu postěžovat na adresu Hiddinka. Myslím, že nejen mně vadí, že v sestavě nevidím například Quaresmu. Když je tento křídelník na hřišti, je na něm vidět, že se snaží a jeho snaha se prozatím vždy vyplatila. Připravil pár skvělých šancí, střílí výborně na bránu...Myslím, že hráči se snaží probojovat hlavně středem a tak právě hra po stranách by mohla být tím správným řešením k proražení soupeřovy obrany.

Dále mě zklamalo, že jsem ani na lavičce opět neviděl mladého Stocha. Myslím, že tento mladý slovák potřebuje nabrat zkušenosti a v budoucnu by mohl patřit k oporám Chelsea. Vzpomeňte si na zápas se Stoke City, kdy se hráčům podařilo zápas otočit na 2:1 - obě akce rozjel právě Stoch. Chtěl bych tedy, aby mu Hiddink dal více šancí, neboť tento mladík se určitě chce předvést a dokázat co v něm je.

Důležié tři body jsou ale doma a malá šance na zisk trofeje tu sále je. Příští týden změříme síly s Boltonem, ovšem předtím nás čeká ještě jeden velký zápas. Chelsea jede na Anfield Road, aby se zde utkala s Liverpoolem o postup do semifinále Ligy Mistrů. Nezapomeňte tedy držet hráčům palce, budou to potřebovat.

20:05:03 - 04.04.09 - Mickee - Chelseafc.cz - 2081x