To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Letní příprava Chelsea - narazíme i na Mourinha


Chelsea se v rámci letních příprav na další sezónu zúčastní turnaje v USA. Zde si zahraje s velkými celky, dokonce i s Interem Milán.Chelsea v létě čeká příprava na další sezónu opět v USA. Zde si v Seattlu zahraje s tamějšími Sounders, a hned nato jí čeká čtyřčlenný turnaj (World Football Challenge) s velmi věhlasnými celky. Budou to Inter Milán, dále jeho rival AC a nakonec se střetne s Club América. S největší pravděpodobností si tak Blues zahrají proti bývalému trenérovi. Otázkou ale je, kdo bude v té chvíli na lavičce Chelsea?

Peter Kenyon, výkonný ředitel, prohlásil: ,,Jsme rádi, že naše přípravy budou opět probíhat ve Spojených státech. Bude to již popáté, co sem přiletíme, a je vždy potěšující vidět tu i naše fanoušky a hrát ve výborném prostředí v těchto skvělých městech. Chelsea samozřejmě přijede v plné síle a vzhledem ke kvalitám našich soupeřů se bude jednat o tu vůbec nejlepší možnou přípravu."

,,Zájem Američanů o fotbal je mnohem větší než dříve, což dokazuje fakt, že všechny zápasy odvysílá stanice ESPN, nejsledovanější sportovní kanál v USA," dodal Kenyon. Poslední finále Ligy Mistrů (mezi Chelsea a Manchesterem v Moskvě) sledovalo na ESPN2 1,1 milionů diváků, což byl nový rekord ve sledování této soutěže.

Program turnaje

Neděle 19.7.
Club América vs. Inter Milán (Stanford Stadium)
Úterý 21.7.
Chelsea vs. Inter Milán (Rose Bowl)
Středa 22.7.
AC Milán vs. Club América (Georgia Dome)
Pátek 24.7.
AC Milán vs. Chelsea (M&T Bank Stadium)
Neděle 26.7.
AC Milán vs. Inter Milán (Gillette Stadium)

19:59:02 - 24.03.09 - Mickee - Chelseafc.cz - 2089x