To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Novinky ze světa


Přinášíme vám několik novinek ze světa.

 

 

 

Liverpool vyhrál na Old Trafford 4:1
Hráči Manchesteru dostali od Liverpoolu debakl na vlastním hrišti. Liverpool vyhrál 4-1 a tak zdramatizoval boj o titul. Za Manchester se trefil pouze ve 23. minutě Ronaldo z penalty a za hosty se trefili 28. Torres, 44. Gerrard také z penalty, 77. Aurelio a 90. Dossena. Liverpool se tímto posunul na druhou pozici Premier league před Chelsea ale Blues mají ještě zápas k dobru. Chelsea hraje zitra z Manchesterem City.

Italové budou mít možná v Lize mistrů o jeden tým méně
Italskémým klubům hrozí, že budou mít od sezony 2010/2011 o jednoho zástupce méně v Lize mistrů. V letošním ročníku Ligy mistrů skončili všechny italské kluby před branami čtvrtfinále. To může způsobit, že Italové opustí třetí pozici v žebříčku podle pohárového koeficientu. A to by znamenalo, že by postupovali jen dva tými přímo a jedem by hrál předkolo Ligy mistrů.

Ümit Özat ukončil kariéru
Ümit Özat ukočil fotbalovou karieru a už se nikdy neobjěví na hrišti. Na podzim mezi Kolínem nad Rýnem a Karlsruhe zůstal bezvládně ležet na trávníku. Naštěstí se z toho dostal v pohodě ale dnes oznámil, že ukonnčil svou karieru. Ale je pořád teď už zaměstnanec 1. FC Köln a bude tam dělat asistenta trenéra Dauma.

Čtvrtfinále ligy mistrů
Čtvrtfinále ligy mistrů se bude losovat v pátek 20.03. 2009 ve 13:00 v Lyonu. Ve hře jsou Chelsea - Bayern - Liverpool - Villarreal - Barcelona - Manchester - Porto - Arsenal. Doufejmě, že se Chelsea bude v Lize mistrů dařit.

Jürgen Klinsmann chce prý Ballacka
Ballackovi končí v létě v Chelsea smlouva a hned se začíná spekulovat jestli zůztane v Chelsea, nebo zamíří do jinéo klubu. Podle "Daily Mirror" chce Ballacka Jürgen Klinsmann, kouč Bayernu. Ballack přešel do Chelsea právě z Bayernu a budeme všechni zvědaví jak to v létě dopadne.


18:27:00 - 14.03.09 - Kopr - Ostatní - 2265x