To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Pohled redaktora: ''Wembley na obzoru''


Chelsea si na půdě Coventry poradila, a může se tak radovat z postupu do semifinále nejstarší fotbalové soutěže. Hiddink navíc uspěl v pátém utkání Chelsea v řadě pod svým vedením, a doufejme, že na něj naváže hned v úterý proti Juventusu.

Didier Drogba byl opět úspěšný, a skóre otevřel již v 15. minutě. Zkušeně si poradil s brankářem domácích, a poslal za jeho záda svůj šestý gól v sezóně. Doufejme, že tomu tak není naposled, neboť nás čekají ještě velmi důležitá utkání. V druhém polačase rozhodl po krásném centru Quaresmy zápas Alex - jsme v semifinále.

Patříme mezi 4 nejlepší v soutěži. Na koho teď narazíme? To se dozvíme až zítra, ovšem teď už jde do tuhého. V semifinále můžeme narazit na Manchester United (dnes hraje proti Fulhamu), nebo i Arsenal (zítra hraje proti Burnley). Ať to bude kdokoli, my si s ním ale poradíme. Poté už nás jen čeká finále ve Wembley.

Nesmíme ale polevit. V úterý hraje Chelsea na půdě Juventusu, kde se rozhodne o postupujícím do další fáze. A právě Champions League s FA Cupem jsou dvě soutěže, ve kterých má Chelsea asi největší šance na úspěch. Buďmě upřímní. V Premiere League má Manchester velký náskok, a dotažení se na něj bude nesmírně obtížné.

Za podotknutí stojí, že na hřišti se dnes již objevil Essien, který týmu od 60. minuty pomohl k výhře 2:0.

Konec sezóny se pomalu, ale jistě blíží. Vše je ale otevřené, a Chelsea se určitě jen tak nevzdá. 

16:59:49 - 07.03.09 - Mickee - Chelseafc.cz - 1960x