To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Del Piero: "Máme na Chelsea"


Kanonýr v černobílých barvách Juventusu je pevně přesvědčen, že on a jeho spoluhráči mají na to, aby porazili Chelsea vedenou Guusem Hiddinkem.Juventus se momentálně připravuje v Londýně na dnešní večerní představení v podobě Ligy mistrů. Zápas slibuje krásnou podívanou a Alessandro Del Piero pevně věří, že "Stará dáma" porazí Blues. 

"Náš soupeř je velmi silný a za několik let se vypracoval v konkurence schopný tým," pochvalíl Del Piero Chelsea v rozhovoru pro Corriere dello Sport.

Zápas také slibuje souboje hvězd. Za Chelsea třeba Petr Čech, John Terry, Frank Lampard, Michael Ballack a útočné duo Didier Drogba-Nicolas Anelka. Za Juventus pak Gianluigi Buffon, Zdeněk Grygera, Pavel Nedvěd, Mohamed Sissoko, Alessandro Del Piero a David Trezegeut. "Máme u nás hodně velkých hráčů, stejně jako Chelsea. Zápas bude pro diváka určitě skvělý." poznamenal Del Piero.

Tento zápas bude představovat "návrat" trenéra Ranieriho na Stamford Bridge, jenž trénoval Chelsea před José Mourinhem. "Jsme si vědomi síly Chelsea, kterou musíme respektovat. Ale můj tým je také skvělý, takže je to otevřené." řekl Ranieri.

Zápas začíná ve 20:45 SEČ, přímý přenos můžete sledovat na ČT 2.


11:38:25 - 25.02.09 - Kabi26 - Chelseafc.cz - 2238x