To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Preview: Fulham vs. Chelsea

Zítřejší den má na programu 20.kolo Premier League, ve kterém se Chelsea utká v londýnském derby s Fulhamem.

Po výhře Chelsea i Liverpoolu v minulém kole se toho moc nezměnilo. Chelsea tak stále pronásleduje Liverpool, když na něj stále ztrácí pouze 1 bod. Oproti tomu Fulham se ocitá na 8. příčce, přičemž ztrácí 2 body na 7. Hull City.

Poslední zápasy obou mužstev

Tým Soupeř Kde Výsledek Střelci
Chelsea W.B.A. doma 2:0 Drogba, Lampard
Fulham Tottenham venku 0:0  

Poslední sestavy obou mužstev:

Chelsea: P. Čech; Bosingwa(45´ Belletti), Alex, Ivanovic, A. Cole; Ballack, Mikel, Lampard, J. Cole(78´ Deco); Anelka, Drogba(65´ Malouda)

Fulham: Schwarzer - Pantsil, Baird, Hughes, Konchesky - Dempsey, Murphy, Bullard (37´ Etuhu), Davies (90´ Nevland) - Johnson, Zamora

Kdo nemůže hrát?

Chelsea: Z Chelsea do zápasu určitě nenaskoči zranění Michael Essien, Ricardo Carvalho, Franco di Santo a John Terry, který dostal v zápase s Evertonem červenou kartu.

Fulham: Z Fulhamu se na trávník nepodívají zranění Kamara, Ki-Heyeon, Teymourian a Gera.

Nominace mužstev:

Chelsea: Čech, Cudicini, Hilario, Belletti, Bosingwa, Alex, Ivanovic, A Cole, Ferreira, Bridge, Lampard, Deco, Obi, Lampard, Malouda, Kalou, Anelka, Drogba, Stoch, Mineiro, J Cole.

Fulham: Schwarzer, Konchesky, Pantsil, Baird, Hughes, Murphy, Bullard, Dempsey, Davies, Zamora, Johnson, Zuberbuhler, Nevland, Gray, Etuhu, Stoor, Andreasen, Kallio, Hangeland.

Zápas začíná 28.12. v 15:00 na stadioně Craven Cottage. Já osobně si myslím, že Chelsea vyhraje 1:2 a ukrade tak všechny 3 body z domácího stadionu Fulhamu a přiveze je na Stamford Bridge.


20:00:00 - 27.12.08 - Kabi26 - Mužstvo - 2378x